معرفی جارو برقی فراری

جارو برقی به دلیل کارکرد مناسب و درستی که در نظافت ارائه می دهد جایگزین مناسب و دائمی برای جارو های سنتی شده است و همچنین به یک جز لاینفکی از خانه های ما مبدل شده است.

جارو برقی بر اساس شکل ظاهری به دو دسته ایستاده(عصایی)و خوتابیده (موشکی)تقسیم می شوند.

جاروبرقی فراری از دسته ی خوابیده (موشکی)می باشد.در این جارو برقی معمولا موتور و مخزن و سیستم برقی در یک محفظه ی جدا گانه قرار گرفته است و از طریق یک خرطوم به دسته ی جارو متصل می شود.

قدرت مکش موتور دستگاه مذکور 2400WL است.مخزن بزرگی را دارا است ومیتواند مدت زمان زیادی را بدون بروزهیچ مشکلی روشن باشد.

جارو برقی فراری از طراحی زیبایی برخوردار است و در آن می توان از کیسه های دائمی قابل شستشو و یا کیسه هایی یکبار مصرف ضد آلرژی استفاده کرد.

جارو برقی فراری دارای لوله ی تلسکوپی با کاربردی آسان و چهار عدد برس تمیز کننده برای استفاده در مکان های مختلف میباشد .محصول فوق به سیستم پیشرفته ی محافظ اتوماتیک مجهز است .در صورتی که بیش از حد پر شود و یا لوله ی تلسکوپی یا خرطومی مسدود گردد یا حرارت موتور بیش از حد معمول تجاوز کند دستگاه به صورت اتوماتیک برای جلوگیری از سوختن موتور خاموش می شود و پس از تخلیه ی اشیاء داخل لوله ی تلسکوپی خرطومی،کیسه وبعد از پایین آمدن دمای موتور دستگاه مجددا قابل استفاده می باشد.

وزن و صدای کم یکی از خصوصیات بارز جارو برقی فراری است .این دستگاه با 25ماه گارانتی و 10سال تامین قطعات در بازار برای ارائه به مشتریان موجود می باشد.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید